Odwiedzając ReviewsPL.com, zostajesz poinformowany i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Jakie informacje zbieramy podczas wizyty / sesji z / bez rejestracji?

Strona korzysta z plików cookie, które zbierają informacje o twoim adresie IP, lokalizacji, używanej przeglądarce, rodzaju systemu operacyjnego, czasie wizyty itp., Zgodnie z prawem europejskim, wymogami i ochroną użytkowników i danych osobowych. Odwiedzając naszą stronę, akceptujesz politykę plików cookie.

Jakie informacje zbieramy od Ciebie po udanej rejestracji?

Reviews PL to niezależny portal, w którym każdy może się zarejestrować, aby dodać opinię / komentarz do produktu. Reviews PL ma dostęp do nazwy użytkownika i adresu e-mail używanych podczas procesu rejestracji, ale nie ma dostępu do użytego hasła.

Reviews PL nie zbiera żadnych informacji poza nazwą użytkownika i adresem e-mail użytym podczas rejestracji.

Tylko użytkownik zna swoje hasło i może je zmienić za pomocą strony zmiany hasła lub strony logowania i rejestracji.

Reviews PL ma prawo do usuwania recenzji i/lub użytkowników, którzy zostawiają fałszywe, obraźliwe lub wątpliwe opinie na temat produktu lub innego użytkownika strony. Jeśli natrafiłeś na taką recenzję, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas za pomocą formularza kontaktowego.

Jakie informacje zbieramy podczas składania zamówienia?

Reviews PL gromadzi następujące informacje w celu przetworzenia zamówienia oraz wysyłania wiadomości promocyjnych i ofert:

  1. Imię
  2. Numer telefonu
  3. Informacje o płci
  4. Informacje o wieku

Wysyłając promocyjne wiadomości e-mail, możesz zrezygnować z subskrypcji, klikając link umieszczony na końcu wiadomości e-mail.

Wysyłając wiadomość promocyjną SMS-em, możesz anulować subskrypcję, wysyłając wiadomość tekstową STOP w odpowiedzi na wiadomość.

Wysyłając wiadomość promocyjną za pośrednictwem innego formularza – Viber lub Messenger, możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji, wykonując kroki anulowania subskrypcji. Procedura jest standardowa.

Reviews PL podaje informacje o nazwisku i numerze telefonu w oficjalnym witrynom partnerskim w celu przetworzenia zamówienia. Informacje te są przekazywane zgodnie z wymogami stron Polityki prywatności i Warunków korzystania z usługi opublikowanych na konkretnej stronie stowarzyszonej. Jeśli chcesz szczegółowo sprawdzić informacje na temat polityki danych osobowych i/lub warunków użytkowania produktu opublikowanego w Reviews PL i odpowiednio udostępnione przez oficjalną stronę partnera, nie wahaj się z nami skontaktować, a my Ci to przekażemy.

Zmiany w niniejszej polityce prywatności

Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na tej stronie bez powiadomienia użytkowników. Okresowo przeglądaj tę stronę.

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019