Odwiedzając ReviewsPL.com, akceptujesz warunki użytkowania, które obejmują:

Lista warunków

  • Zaakceptuj naszą politykę prywatności.
  • Odpowiedzialność za działania związane z produktem: kupowanie, używanie, osiąganie określonych rezultatów.
  • Reviews PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wyniki (lub ich brak) określonego produktu. Wszystkie wyniki mogą się różnić, a czynniki, które mogą mieć wpływ, są poza naszą kontrolą.
  • Reviews PL nie ponosi odpowiedzialności karnej za jakiekolwiek skutki i zdarzenia związane z konkretnym promowanym produktem. Obejmuje to między innymi: opóźnioną dostawę, wadliwą partię itp. Przy składaniu zamówienia zastosowanie będą miały warunki określone na stronach Polityki prywatności i Warunków świadczenia usług określonego produktu. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące warunków użytkowania, a także polityki prywatności określonego produktu / witryny partnera.
  • Reviews PL nie ma kontroli nad płatnościami, zwrotem i/lub wymianą towarów / produktów. Odbywa się to zgodnie z zasadami wymienionymi na stronach Polityki prywatności i Warunków korzystania z usługi dla danego produktu. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące warunków użytkowania, a także polityki prywatności określonego produktu / witryny partnera.
  • Reviews PL nie akceptuje wymiany / zwrotu / zwrotu pieniędzy. Możesz uzyskać informacje na ten temat, kontaktując się z operatorem, który początkowo do ciebie dzwonił, aby potwierdzić zamówienie i podać adres dostawy.
  • Reviews PL ma prawo: nie publikować recenzji produktów, wstrzymywać recenzje produktów, usuwać użytkowników, usuwać posty i komentarze, jeśli nie spełniają warunków, m.in. takich jak obiektywna i uzasadniona ocena itp.

Zmiany warunków

Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na tej stronie bez powiadomienia użytkowników. Okresowo przeglądaj tę stronę.

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019